random klubu random piezīmes

FACES – joprojām favorīts nr.1 dejošanai. Vislabākā (priekš manis) dejojamā mūzika. 90tie un šodiena. Ap 3 naktī gan uzrodas bumsiks nez no kurienes, bet pirms slēgšanas 4ros atkal ir It’s My Life and so on 🙂 Plus patīk dēļ tā, ka ir laba kondicionēšanas sistēma un maksimums zem simta cilvēku vienā stāvā saiet. Ir facekontrol, vīriešus vienus iekšā nelaiž. Vidējais vecums ap 30. Ieejas maksas nav.

MOJO – ieejas maksa ap 25tl, dzīvā mūzika. Es trāpījos uz turku  mūziku – puisis dziedāja labi, bet grūti emocionāli izlikties pie mūzikas, ko nezini. Mīnuss – kondicionieri, kas pūš tieši uz nierēm. Pēc izmēriem zāle kā divas Faces zāles, mazāk piebāzts, gar stūriem galdiņi. Ir apsardze, arī šeit vīriešus vienus nelaiž.
LINES – ieejas maksa ap 25tl, dzīvā mūzika. Biju pasen, divas reizes, mūzika ok. Maziņš tāds. Terase pīpēšanai. Ir apsardze.
Rittim Roof – ja ir sava kompānija, un nav Erasmus studentu laiks, ir ok. Ļoooti maziņš. Terases stāvā, ir ko elpot, un mūzika labi dejojama (mainās mūsdienas ar aktuālo turku, balkānu mūziku). Nav ne apsardzes ne facekontrol, tāpēc visādi dīvaiņi ar jocīgām gurnu kustībām un blenšanu uz tevi kā citplanētieti ir blakne. Ieejas maksas arī nav. Šī manuprāt ir viena no populārākajām studentu vietām. Kopš man viens piesējās un neatsējās, vairs īsti nepatīk.
360* – ieejas maksa no 25tl, tai pat laikā, ja uzspēj iekļūt pirms 22 un paslēpties, var tikt iekšā par brīvu. Plašums, stils, dizains, dārgi dzērieni un publika. Nekādu studentu. Esot tūristu ceļvežos TOP sarakstā. Skats 360* uz Stambulu. Priekšnesumi, griestos karājošās meitenes, bārmeņu šovi, uguns uz terses. Vidējais vecums no 30 un vairāk. Daudz, daudz ārzemnieku, tūristu. Baltie galdauti vienā stūrī, pārējā telpā dejas. Mūzika nedejojama (bum, bum). Ir apsardzes un kontroles. Tiesa gan, pa kādam frīkam gadās arī tur.
ARAF – ieejas maksas un facekontrola nav, pilns ar studentiem. Tā, ka nu ļoti pilns. Balkānu mūzika. Daudz stāvu. Elpot nav ko. Biju divas vai trīs reizes, pirmajā ļoti patika, izdejojos ar traku itāli. Otrajā īsti iekšā netiku dēļ Erasmus burziņa. Vecums ap 20.
RIDDIM – well.. tas ir vienu reizi mūžā jāredz. R&B mūzika, ieejas maksa, pastiprināta apsardze, jo reiz tur kāds nodurts (ko ta citu darīt, ja greizsirdība uznāk?). Cilvēki kā no paralēlās pasaules, mirstīgo nav. Vienai labāk neiet, nav diez droši. Vīrieši milzīgi, īpaši melnie. Un to tur ir daudz. Meitenes r&b stila, visas ļoti kustīgas, kā no mūzikas klipiem. Vienīgais omulīgais stūris ir uz terases dīvāniņa. Viss sāk notikt pēc 2 naktī. Vampīru laiks.
BALANCE – vienīgais, kur negribu atgriezties. Pārāk karsts, pārāk piebāzts, griesti tik zemi, ka klaustrofobija sākas, interjers atgādina padomju laiku valsts iestādes. Nē, nē un vēlreiz nē. Ieejas maksas un apsardzes nav.
Kafe PI– vairāk gan bārs, pubs, bet vīkendā uzrodas apsardze, liela rinda un dejas. Ļoti labi kokteiļi, mans mīļākais – Mango Mojito! Mūzika par skaļu un nedejojama, vietas kustībām pamaz, bet cilvēki  tomēr kustas un viss notiek! Ieejas maksas nav.
NUPERA – arīdzan populārs. Mūzika bija ok, kokteiļi ok, cilvēki – lūk, tas bija savādi, sieviešu vairāk, kā vīriešu, kaut kas ne-pie-redzēts Turcijai. Bet, pieļauju, tas dēļ pasākuma specifikas, kuru apmeklēju. Vecuma grupa – 20-30. Ir stingra apsredze, un dzērieni padārgi.
MONO – 80’to mūzika, var kārtīgi izdejoties, pat ja pēkšņi atskan kaut kas nedzirdēts 🙂 Ieejas maksas nav, dzērienu cenas nezinu, publika ap gadiem 30, apsredze draudzīga! Pluss, ka netālu ir tantuni  – var pauzē uzēst!
Un šī ir tikai maza daļiņa Taksim’a…

foto (c) http://www.club-taksim.de/images/tbilder/mainhall4.jpg

One thought on “random klubu random piezīmes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *