groziņš pa logu, dzimšanas dienas un frizieris

Jāmet miers turku valodas gramatikai un jāpastāsta, Kā Mums Te Tas Notiek.

1. Iepirkšanās: ja slinkums kāpt 20 pakāpienus uz leju līdz stūra veikalam, iesien striķītī groziņu, ieliec tur liru, nolaid lejā, nobļaujies, ka gribi maizīti, un pārējais pats notiks. tas pats jāatkārto, ja savajagas aspirīnu no aptiekas.

2. Dzimšanas dienas:  tavs mīļotais cilvēks uzaicina pa kluso visus jūsu kopīgos draugus uz vakariņām ārpus mājas kādā tradicionālā restorānā. tas nozīmē to, ka tev līdzās pie gara gara galda ir visi draugi, attiecīga skaita dāvanas un nekādas klapatas ar `ko likt galdā`, vai `kur viņus visus likt`. viesi tiek cienāti ar fixed menju – aukstās uzkodas plus vakariņu porcija, jāizvēlas tik no ēdienkartes dārgākais :)), visi dzērieni neierobežotā daudzumā, ieskaitot alkoholu. īsi pirms beigām tiek notiesāta pašu gādāta kūka. vakara izskaņā katrs viesis samaksā organizētājam vidēji 50tl (15-20lvl).

3. Frizieris: vīriešiem matus mazgā nevis kā sievietēm – atsevišķā vietā, atgāžot galvu, bet turpat, pie spoguļa ir ierīkotas izlietnes un galvu jāgāž uz priekšu. manuprāt viss satek sejā, bet neviens nesūdzas. gan ir noskūts un nofrizēts, matos iesmērē mazliet krēma (nevis želejas). vienmēr kaut kur līdzās ir kāds jauns, jauks zēns, kas pabeidzis 8 klases un nolēmis kļūst pat meistaru 🙂

Bija vēl sīkumi, bet pēkšņi izbija. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *