līgavas piezīmes/ divas nedēļas pirms kāzām

Ir palicis tik maz līdz kāzām. Tāds priecīgs satraukums, kā pirms dzimšanas dienas, vai Ziemassvētkiem, tikai grandiozāks. Un ir jau arī – pirmo reizi organizēju pasākumu gandrīz 200 cilvēkiem. Jā, no 100 un tad 120, un pēcāk 150 nu jau ir cipars uzaudzis uz +180 , laikam esam dikti populārs pāris. Ja sākumā par to ciparu ķēru krenķi, tad tagad jau ir pilnīga nulles reakcija, desmit cilvēki turp vai šurp jau vairs neko nemaina. Un kad jau grandiozi, tad grandiozi.

Draugu populārākais jautājums ir – vai esat gatavi? Gatava ir tikai kleita un līgavaiņa uzvalks, pārējais ir procesā. Viss cits gatavs var būt tikai 2 stundas pirms kāzām, kad viss salikts uz galdiem, tiesnesis ieradies, flaš ar mūziku DJ datorā strādā un saule spīd. Līdz tam ne par ko nevari būt drošs. Turki strādā citādi – uz uzticību un čomu būšanu. Un ņem pie sirds, kad es neuzticos, ka pilsētas labākais pavārs (čoms) izceps kūku `baltu un 7 stāvos, kā tu gribi`. Es gribu redzēt bildi, būt droša, ka mūsu izpratne par `balts un 7 stāvi` ir vienāda. Tas pats par citām detaļām, es visam gribu redzēt lietišķos pierādījumus. Ja jums šķita, ka starp latviešiem un turkiem nav kultūras atšķirību, uzorganizējiet kāzas .:) Viss kā uz paplātes būs laukā!

Bet tas nekas, man ir mans excel fails ar 10 apakškategorijām, un es visam turu savu strikto pirkstu uz pults. Un tai pat laikā paļaujos, ka beigās jau būs kā būs. Man svarīgi, lai zinu, ka izdarīju visu, kas manos spēkos, lai būtu tā, kā es esmu iedomājusies. Pārējais jau tiešām ir inšallah un Visuma ziņā.

Nākamo nedēļu vēl braši nostrādāšu, un tad sākas 2 nedēļu kāzu atvaļinājums. Dienai tuvojoties parādās interesantas dzīves pārdomas (jo pēc kāzām, izrādās, arī būs dzīve! 🙂 ). Piemēram, es vēl tik daudz ko dzīvē gribu paveikt. Gribu pamest savu lielisko karjeru un sākt ko pavisam citu no nulles. Kļūt par budhu un citu cilvēku iedvesmotāju (ar to es pelnītu labu naudu, tik daudz, lai pietiktu ceļošanai kur vien vēlos). Vēl es gribētu nodarboties ar jogu profesionāli. Un pāri visam iesaistīties vai pati uzsākt kādu labdarības projektu. Un pasauli es gribu redzēt, bet tā, ka tiešām redzēt, ne tikai uz vīkendu ieskriet Eiropas valstīs.

Man vajadzētu runāt par mašīnas, mājas un bērnu iegādi, jo pēc 2 nedēļām precos. Bet es vēl tik daudz ko gribu. Arī mašīnu māju un bērnu, bet ne tādā secībā un ne tik pragmatiski. Un man ir laimējies, jo arī līgavainim ir tādi paši putni galvā, tik pa savam. Un tas ir tik interesanti – nezināt – kurp mūsu putni un dzīves ceļi mūs aizvedīs..

Man patīk pārmaiņas. Es to atkārtoju tik bieži, jo vēl pirms 5 gadiem es no pārmaiņām paniski baidījos un nesapratu draudzeni, kura tās gaidīja ar atplestām rokām. Es turējos pie tā, kas nav mans, un stāstīju sev pasakas, tikai tāpēc, ka baidījos no pārmaiņām.

Kopš Turcijas man ir TĀ sajūta, ka pasaules vārti ir vaļā, un vajag tikai noformulēt domu/vēlmi, un ja tā ir gana stipra un laba manam/mūsu ceļam, tas piepildās. Tā mēs nokļuvām Antālijā, un tas ir pagājušā gada lieliskākais dzīves pagrieziens par kuru jūsmoju vēl šobaltdien (pateicu tā, it kā 100 gadi jau būtu pagājuši, kopš te dzīvoju)!

Lai arī jums skaistas pārmaiņas maijā!

2 thoughts on “līgavas piezīmes/ divas nedēļas pirms kāzām

  1. Lai skaista un saulaina Tava Lielā diena!
    Laimīgu, saticīgu un svētīgu mūžu kopā nodzīvot!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *