Kāzu fotogrāfs Turcijā – Edgars

Kāzu foto ir skaistu atmiņu lietišķais pierādījums, kas paliek uz mūžu. Tie ir mirkļi, kuru noķeršanai nepieciešams talants. Kāzu fotogrāfs Lielajā Dienā ir mans draugs, cilvēks, kurš kopā ar maniem tuvākajiem cilvēkiem, ir līdzās no rīta līdz pašam vakaram.  Un tajā dienā gribas tuvumā kādu, ar kuru esi uz `viena viļņa`, kurš nekaitina, kurš vairo pozitīvo un kuram gribas uzsmaidīt, ne sist ar somiņu, ieraugot kameru.

Esmu ļoti, ļoti priecīga, ka atradu Latvijas interneta jūrā Edgaru, un ka viņš bija ar mieru mērot garo ceļu no Liepājas uz Turciju. Es kā sajūtu cilvēks, arī izvēlējos caur sajūtām – kad pēc vairākām stundām dažādu mājas lapu apskatīšanas un rekomendāciju lasīšanas atvēru http://edgarspohevics.com , drudžainos meklējumus nomainīja miers. (Atver arī Tu, sapratīsi, kādēļ 🙂 )

Tieši tāds arī ir Edgars – viņa klātbūtnē kļūst mierīgāk. Mēs tikāmies jau dienu pirms kāzām, lai atrastu vietas, kur fotogrāfēt. Tā bija emocionāli grūta diena, viss vēl nepaveiktais, laika maz, turku haoss, inutas neelastība, radu un draugu burziņš, ne mirkļa atelpas. Ar Edgaru ir viegli, uzreiz ir sajūta, ka pazīsti jau sen un nu atkal ir satikts, lai sabildētu mūs kāzas.

Lai fotogrāfētu svešā valstī un kultūrā, ir nepieciešama liela elastība. Edgars apskaužami viegli pielāgojās visām negaidītajām situācijām. Viņā mīt dabiska ziņkāre un zinātkāre, un ar tādu attieksmi pārmaiņas nav pasaules gals, bet vien iemesls meklēt jaunu risinājumu. Kamēr es neskaitāmas reizes domās ielecu Bosfora šaurumā, Edgars reaģēja tik viegli, it kā vispār nekas Būtisks nebūtu noticis. Var jau būt, ka arī viņš domās konstanti darīja ko līdzīgu, bet manīt to nevarēja vis.

Svinību laikā Edgaru (un visu citu) manīju maz, jo mana pasaule griezās ap mani (yuhuuu). 🙂 Bet zinu, ka viņš ir bijis visur – par to nepārprotami liecina kāzu foto.  Nav nekāds nieks paspēt vienlaikus būt pie 17 galdiņiem ar 170 viesiem, nebūt ne mazā teritorijā, un vēl izsekot līgavai ar līgavaini, kas ik pa laikam reducējas uz divi. Pie tam to visu tuvu +30* temperatūrā.

Kāzu svinības paskrēja tik neticami ātri! Es biju savā laimīgajā kosmosā. Skatoties bildes nu ir iespēja tam kosmosam mazliet pieslēgties arī šodienā, pakavēties tajā un sasmelties smaidus.  Edgara noķertie mirkļi ir lieliski! Skatos jau n-to reizi, dažas naktis negulētas, mēģinot atlasīt `mazajai izlasei` vismīļākās bildes. 🙂 Kā izlemt, kuras printēt albumam, un kuras likt rāmītī, nav ne jausmas.

Īsāk sakot – Edgars ir lielisks starptautisko kāzu fotogrāfs, ar pozitīvu un atvērtu attieksmi, viegli pielāgojas pilnīgi svešai kultūrai, strādā smagi un ar pilnu atdevi (guļot šosejas vidū, bildējot jauno pāri, autobusam nākot, parauj nost tikai savas kājas, ne galvu, lai neizbojātu kadru) un pāri visam rada miera sajūtu. 🙂 Iesaku!

Sirsnīgs paldies Tev, Edgar!

Inuta&Mesut

EdgarsFoto_1349

Kāzu Fotogrāfs Edgars Pohevičs
Mob.tel. (+371)26442678
Skype: EdgarsFoto
e-pasts: [email protected]
http://edgarspohevics.com
https://www.facebook.com/EdgarsFoto.lv
http://www.draugiem.lv/EdgarsFoto

3 thoughts on “Kāzu fotogrāfs Turcijā – Edgars

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *