augšā kalnos, kur vēsāk (foto)

Kad jūras līmenī temperatūra ap +40*, un pūš Āfrikas vēji (iedomājieties, ka atverat krāsniņu, paskatīties, vai pīrāgs jau gatavs), tad labākā izvēle ir braukt augšā kalnos! Tā nu devāmies uz Saklikent, Antālijā, kur ziemā ir visnotaļ iecienīta slēpošanas trase, bet vasarā patīkams tukšums un par 20* grādiem vēsāks :). Pa ceļam satikām vien divus pulkus kazu un aitu un vietējos ciema iedzīvotājus brīžos, kad braucām cauri ciemiem. Ciemos var tikt pie lauku brokastīm, to noteikti nākamreiz pamēģināsim. Šoreiz paēdām lejā, pirms doties kalnu izpētē.

Cik patīkams vēsums, un kalnu skaistums visapkārt. Pilnīgi citāda daba, nekā lejā, pie jūras, viss saulē izdedzis, dominē klintis. Mežonīgi, un skaisti.

ko redzet turcija antalija ko redzet turcija antalija ko redzet turcija antalija ko redzet turcija antalija ko redzet turcija antalija ?????????? ko redzet turcija antalija ko redzet turcija antalija

Bildes arī  Flickr linkā.

 

 

4 thoughts on “augšā kalnos, kur vēsāk (foto)

  1. Skaisti!
    Es svētdien no rīta sagribēju uz mežu, dzīvoklī vairs gaisa nebija. Tad nu devāmies tepat ap Stambulu meklēt dabu. Dabūjām priežu mežiņus, kas klāja kalnainu apvidu. Pastaigai nav piemēroti, bet toties gaisā virmo priežu smarza. Un augšā kalnā arī attaisījām mašīnai logus, izslēdzām kondicionieri un kaifojām 😀

  2. Es, gribu Inutai pateikt paldies par to ka dalās savas pieredzes, un raksta tá, it- ká stedētu kopā pie tējas galda. Paldies tev!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *