turku valoda online bez maksas

Šo linku esmu blogā minējusi jau 2009.gadā, bet nolēmu `pacelt augšā`, ja nu kādam aktuāli.
http://www.de-fa.ru/turkish.htm

Mācību materiāli ir krievu valodā. Sistēma labi strukturēta un līdzīga kā TOMER valodu kursos. No pašiem valodas pamatiem, lēnām, pa solim gramatika. TOMER ir laba sistēma, esmu pabeigusi gan tikai Temel level – 4 kursus, tad sākās aktīvs darba periods un vairāk nebija diemžēl laika. Katru dienu ir 4 stundu nodarbības un vēl mājasdarbi. Ar šiem online materiāliem pats var izvēlēties, cik laika pavadīt un cik bieži, tas man patīk.

Klikšķiniet uz labējo izvēlni `uroki online` un tad skrullējiet uz leju – tur ir 2 līmeņi, vienā 26, otrā 19 uroki.

Ja nu netīk burties cauri pa papīriem, vēl var darīt kā mana krustmāte Helēna, skatīties turku seriālus Latvijā. 🙂 Kas zina, varbūt tā pat ātrāk un vieglāk var iemācīties. Es arī kampaņveidīgi skatos pa kādam turku seriālam, un uzcītības uzplūdos iepērku kādu grāmatu vai žurnālu. Būtu tik forši, ja es zinātu valodu gana labi, lai lasītu brīvi (saprastu brīvi, lasīt jau tad varu) grāmatas arī turciski. Bet nu visam savs laiks, un mans valodas augs acīmredzami dīgst lēni un labi. 🙂

turku valoda online

Lai jums veicas!

cover photo (c) http://pupins.lv/

One thought on “turku valoda online bez maksas

  1. Pilnīgi piekrītu, ja ir gribasspēks, laiks un motivācija, tā ir lieliska lapa, turklāt mājas darbi vismaz pirms 6 gadiem tika laboti un atsūtīti ar komentāriem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *