Pikniks un pārgājiens kalnos (foto)

Brokastis kā VIP personām starp plaukstošiem kokiem, uz liela, balta akmens kalnu upes vidū. Putniņi čivina, citādi klusums. Mēs, rūtainais piknika pārvalks un karsta tēja termosā.

ko redzēt antālijā
Turpinājumā 2 stundas pa meža takām, klintīm un lecot no akmens uz akmeni, kalnu upei pāri. Kontā viena slapja kāja. Brīnišķīga relaksācija, un vēl brīnišķīgāka pēkšņi uzietā pļava, baltu un dzeltenu puķīšu pilna. Kā tā smaržoja! Bija jāuzmanās no bitēm, brienot cauri.:)

ko redzēt antālijā

Vīrs ir burtiski uzaudzis kalnos. Precīzāk sakot, kalnos pavadījis bērnības vasaras, ar ēzeli vedot persikus, vai ejot pēc ūdens. Pa klintīm, akmeņiem un visādi citādi kalnainām vietām viņš pārvietojas ātri un droši, kā rūdīta kalnu kaza.

Tikmēr es.. es vasaras pavadīju vai nu Purvciema pagalmā, vai Imantas līdzenajā mežā (biežāk gan uz veloceliņa, braucot uz jūru), vai tikpat ļoti līdzenajā vasarnīcā, pie Daugavas. Tāpēc kalnos, uz klintīm un akmeņiem es esmu absolūti tizla un rāpjos ar visām četrām. Vīrs smejas, ka, ja es neskatos zem kājām, es klūpot, bet piebilst, ka mūsu (latviešu) augstākais kalns esot 400m, tāpēc tas saprotams un piedodams. Es neskatos uz kājām, jo, ja to daru, tad galvu atdauzu kokos, un galva man laikam tomēr svarīgāka par kāju īkšķiem. Bet nekas, pat ja nekļūšu par kalnu kazu, vismaz mazliet pieradīšu, darot to vēl un vēl. 🙂

ko redzēt antālijā

Bez atpūtas nekādi, kā arī ik pa brīdim vajag piestāt, lai vienkārši BŪTU, pameditēt uz brīdi, smaržām, skaņām, sajūtām un ierakstīt šo miera sajūtu neironos. 🙂

ko redzēt antālijā

One thought on “Pikniks un pārgājiens kalnos (foto)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *