viena no skaistākajām neskartajām pludmalēm – Çıralı (foto)

Antālijas reģionā ir daudz skaistu pludmaļu, un Čirali ir viena no tām. Kā arī viena no tuvākajām neskartajām pludmalēm- tūliņ aiz Kemer (apmēram 40min brauciens no Antālijas centra). Pludmale ir samērā gara (3.5 km) un plaša, tādēļ pat karstās vasaras dienās nav tik pārpildīta, kā Antālijas centra pludmales (Lara un Konyaalti). Skaists skats uz kalniem, kalnu pusē arī kafejnīcas ar iespēju papusdienot vai padzert svaigi spiestu citronu limonādi. Tāpat arī iespēja izīrēt laivas, ja gribas mazliet aktīvāk pavadīt laiku. Turpat blakus arī Oplympos senie mūri – pastaigas attālumā.

Pavadījām šeit laisku pēcpusdienu ar ciemos atbraukušo Sandru, pusdienās pie jūras baudot perfektas barbunya zivis. Oficiants, noskaidrojis, ka es esmu precēta, turpmāk pievērsās tikai Sandrai, nesot viņai tēju ar pievienoto vērtību – svaigu, organisku oregano un piparmētru lapu tajā, kā arī uzprasoties ciemos Stambulā.

Čirali pludmalē ir vairākas jaukas, klusas pansijas un bungalo, apelsīndārzu ēnā. Booking.com tos, visticamāk, arī neatradīsiet. Saule diez gan ātri pazūd aiz kalna, saulrietu tur neredzēt, bet vietējie iedzīvotāji sola fantastisku saullēktu.

Tā šeit izskatās martā:

ko apskatit antalija

ko apskatit antalija

ko apskatit antalija

ko apskatit antalija

ko apskatit antalija

One thought on “viena no skaistākajām neskartajām pludmalēm – Çıralı (foto)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *