3 Antālijas restorāni un vecpilsēta naktī (foto)

Antālija, iespējams, zaudēšot 1.5 billionu USD, galvenokārt dēļ Krievijas tūristu skaita samazināšanās. To, ka šis maijs ir savādāks, jūtu no sava dzīvokļu kompleksa – esam šeit pāris pastāvīgie iedzīvotāji, bet pārējie dzīvokļi sezonā tiek īrēti tūristiem. Šogad pie baseina tukšums, klusums.  To, ka kaut kas ir Citādi, ļoti jutām arī ar kolēģēm esot vecpilsētā – Kaleiči. Tas gan nemazina tās burvību, vien tāda.. pamirusi sajūta.

Pirms atrādīt jums vecpilsētas foto, iedomājos, ka ir vērts pieminēt savus TOP 3 šībrīža Antālijā atklātos restorānus, kurus par lieliskiem ir atzinuši arī mani ciemiņi.

Nasreddin – šī ir šosezon atklātā pērle, tikko atvēries  restorāns ar Konyas ēdienu garšām. Šeit jājautā pēc `etli ekmek` – tāda kā turku pica, gara, ar maziem gaļas gabaliņiem. Lielisks arī viss, kas ir `special` – bildes runās pašas par sevi un varat uzticēties personālam, ļoti laipni puiši un kungi. Cenas ir ļoti draudzīgas un motivē atgriezties vēl un vēl. Atrodas uz Ataturk bulvāra, paralēlajā ielā ir Konyaalti Starbucks, kurā var pēc vakariņām iedzer kafiju un tad pastaigāt pa Konyaalti pludmali.

7 Mehmet – lielisks ēdiens, fantastiski rīsi ar riekstiem un ogām, fantastiska aitas gaļa. Tas, ko jums noteikti iesaku jautāt ir kuzu tandir. Ļoti piemērota vieta īpašām vakariņām (baltie galdauti, ir vērts uzpucēties ejot), jūra turpat līdzās, kur pastaigāties un pabučoties pēc tam. Atrodas Konyaalti pludmales Ataturk parka galā, orientējoši tur, kur 5M Migros vai Rixos, kas nu jums labāk zināms.

Nar Beach and Bistro – vienkāršāks koncepts bez baltiem galdautiem (tiesa gan vienmēr esmu ārā sēdējusi, varbūt iekšā ir arī galdauti), ļoti garšīgs saldējums, lieliska jauktā pica, un arī daudz kas cits, ko vairs neatceros. Jauka atmosfēra ar labu fona mūziku. Pašā Ataturk parkā, netālu no vecpilsētas, klintsaugšā.

Nu gan laiks dažām vecpilsētas bildēm. Maijs 2015.

ko redzet antalija

ko redzet antalija

ko redzet antalija

ko redzet antalija

ko redzet antalija

ko apskatit antalija

ko apskatit antalijā

ko apskatīt antālijā

ko apskatīt antālijā

ko apskatīt antālijā

One thought on “3 Antālijas restorāni un vecpilsēta naktī (foto)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *