sadzīves ainiņas jeb Novērojumi No Balkona

Mēs ar vīru gandrīz kā tāds pensionēts pāris vakariņu laikā uz balkona apspriežam visu, ko redzam pagalmā.

Stilīgais Lietutiņš

Tur ir meitene vārdā Jāmur (tulkojumā: lietus). Viņas vārdu esmu iegaumējusi jau kopš pārcelšanās, bet vienmēr domāju, ka tas ir puika. Visi bērni viņu sauc. Viņa ir kaut kāds mazais Dievs viņiem, absolūta līdere. Šodien nopētīju un nodomāju, ka pamatoti. Tāda maza, bet ar ambīcijām. Ļoti stilīgi ģērbusies vienmēr, vienkārši it kā, bet kā no Spice Girls grupas deviņdesmitajos. Blondi, mazliet lokaini mati, parasti astē sānos, tā roķīgi. Gadi ap 12.

Mistiskais Precējies, ir bērni

Tad ir vīrietis ar zīdaini. Tas ir tā, ka kādam vīrietim tur Porche Cayenne statusam, bet šis nekur bez tā bērna. Sieva praktiski nav redzama ārpus mājas, tikai otrdienās, kad abi iet uz tirgu, bet ir ļoti seksapīla un relaksēta sieviete. Viņš, tātad, cauru dienu staigā ar zīdaini uz pleca pa pagalmu, apkārt mājām, gar palmām, pie baseina, reizēm iziet no teritorijas. Kad nestaigā, tad no viņa pirmā stāva dzīvokļa skan skaļa, patīkama mūzika, 80-90 to USA hiti, kā reiz manā gaumē. Tad es brīnos, kā bērns tur iekšā nepaliek kurls. Viņš nekad neizmanto durvis, vienmēr kāpj laukā pa balkonu. Pēc atriešanās no Stambulas nodomāju, ka ir izvākušies un saskumu, jo pieradu lūrēt uz viņu ģimenes fenomenu (kā viņi naudu pelna?!), kā arī viņš ir viens no 2 cilvēkiem, ar kuriem regulāri sveicinos. Bet laikam tikai uz citu dzīvoklī pārcēlās, jo šodien redzēju atkal.

Izbijusī operdziedātāja

Tad ir tante trešajā stāvā, ar reāli skaļu balsi, kura zina visu un visus, vienmēr sarunājas ar melnbalto kaķi no sava balkona, prasa viņam, vai viņš grib ēst. Tas nav viņas kaķis. Viņai uz balkona ir mākslīgie ziedi un divi koši vējrāži. Reizēm tur notiek kādas vakara pasēdēšanas miksētā krievu-turku valodā. Pati sieviete ir turciete. Viena no retajām mūsu Rožu karaļvalstī.

Marinētu gurķīšu svētki

Reizēm pagalmā notiek grillēšana un kaut kādi neformālie tusiņi. Kā šovakar. Kādi 10 krievvalodīgi bērni (nezinu, vai tieši no Krievijas, tāpēc saku -valodīgie) joņo apkārt un kādi 10 pieaugušie tur cep gaļu un dzer tēju. Tādos brīžos man liekas, ka ir kaut kāds dārza pasākums, vai krievu nacionālie svētki, kur visi ir uzaicināti, izņemot es. Ir nomainījusies Rožu karaļvalsts pārvaldniece, pāris reizes ar viņu satiekot man smadzene ir padevusi total error, kad jārunā krieviski, bet dažas ir sanācis visnotaļ pieņemami. Krieviski parunāt ir svētīgi, 4 valodas vienlaikus smadzenēm ir izaicinājums, bet vērtīgs.

Kaķiem patīk

Ā, un vēl dārzā ir mazs jauns pelēks kaķēns. Mēs te visus Rožu kaķus zinām, Sisy (mūsu kaķis) mīļākos un tā. Šitas jauniņš, riktīgi mīlīgs, bērni staipa un ņurca un viņš neko.

Starpcitu, lielākā daļa dzīvokļu mūsu Rožu karaļvalstī tiek izīrēta tūristiem. Ja esi tūrists un meklē apartamentus, dzīvokli Antālijā brīvdienām, dod ziņu, parunāšu ar Rožu karaļvalsts jauno pārvadnieci. Cenas izdevīgākas par viesnīcu tad, ja paliek ģimenes, vai vairāki draugi. Jūra 12minūtes ar kājāmgājienā (bet iet arī bezmaksas mirkiņš no Karaļvalsts 2x dienā), pagalmā baseins un grills, pagrabā pirts, galda teniss un biljards.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *