Beycik bezceļi

Tie, kas mūs ar vīru pazīst, jau zina, ka svētdienās mēs esam `kaut kur kalnos`. Kā arī, ja dodas mums līdzi, tad jābūt gataviem pēkšņiem pārgājieniem pa meža brikšņiem, klintīm, dubļiem vai pat sniegu. 🙂 Ar jauno 4×4 piedziņas auto mūsu kalnu azarts ir vēl lielāks. Precīzāk sakot – vīram patīk būt bezceļos ar auto, man bezceļos ar kājām, tā nu mēs apvienojam mūsu vēlmes tā, lai abiem prieks.

Beycik ciems ir neliels (pāris simtu iedzīvotāju) ciems Antālijas Kemer/Olympos pusē, samērā netālu no Tahtali kalna, tā, kur augšup ved gaisa tramvajiņš. Te būs koordinātes google kartē, lielākai skaidrībai.

Antālija

Kā izrādījās vēlāk, Beycik ciemam var skaisti piebraukt pa pašvaldības sarūpētajiem asfalta ceļiem, bet mēs griezām iekšā GPS ieteiktajā pirmajā bezceļā un devāmies augšup&augšup. Pēc vīra teiktā, ar golfu mēs tur nebūtu izbraukuši, un droši vien, ka tā arī ir. Vienā pusē paliek stāvas ielejas, ciems un tālāko Toros (Taurs) kalnu ainavas, otrā pusē pats kalns ar mežu, bet zem riepām/kājām ir smiltis vai dubļi, atkarībā no tā, cik saule ir piekļuvusi.

Saulainākā ceļa puse 25 sec video ar priecīgu dziesmiņu zemāk.  Dubļainākā paliek privātos arhīvos, tur ir pārāk daudz `oh my God` no manas puses, pāri tai neizstāstāma vīra sajūsma, ka mēs visam tiekam cauri ar kādu tur pārslēgu, un kameras liela kratīšanās, jo nekāds go pro jau man nav. 🙂

Te ir neliels video, kuru filmēju live saviem Facebook Turcijas Mirkļu sekotājiem, jau esot Beycik ciemā.

Ciems no kalniem.

beycik antālija

Kalns.

beycik antālija

Apkārt pilnīgs klusums, akmeņi un pāris govis vai kazas.

beycik antālija

Šeit jau atpakaļceļs pa asfaltu.

Beycik Antālija

Nākamajā reizē par Ucansu ūdenskritumu citos bezceļos.

 

2 thoughts on “Beycik bezceļi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *